HiTV yra hibridinė televizija, kuri sujungia eteriu transliuojamas TV programas su internetine platforma, per kurią žiūrovas gali pasiekti televizijų mediatekas, archyvus ir kitą turinį, platinamą internete.

HiTV papildo ir praplečia tradicinės eterinės televizijos galimybes, leidžia TV programas ir laidas žiūrėti ne tik realiu, bet ir atidėtu laiku. Visas per HiTV pasiekiamas televizinis turinys yra nemokamas ir valdomas įprastu televizoriaus pulteliu.

HiTV remiasi HbbTV (angl. Hybrid Broadcast Broadband TV) technologiniu sprendimu, kuris pagal nutylėjimą yra įdiegtas į daugelį šiuolaikinių išmaniųjų (smart) televizorių. Ar Jūsų televizorius palaiko HbbTV standartą, kiek vėliau galėsite pasitikslinti čia.


Ko reikia norint žiūrėti HiTV?

Informaciją, ar Jūsų televizorius rodys HiTV, taip pat HbbTV funkcijos įjungimo ir televizoriaus prijungimo prie interneto instrukcijas rasite puslapyje Kaip pradėti


TV programos, kurias  galite žiūrėti per eterinę televiziją

Lietuvoje per eterinės televizijos tinklus transliuojamos šios nemokamos ir nekoduojamos TV programas:

– 13 TV programų standartine raiška visoje Lietuvoje

– 2 TV programas aukštąja (HD) visoje Lietuvoje

– 5 TV programas (lenkiškų televizijų) standartine raiška Pietryčių Lietuvoje

Norėdami gauti kokybišką eterinės TV signalą, pasistenkite nukreipti anteną į artimiausią televizijos bokštą (siųstuvą). Jų vietas rasite šiame žemėlapyje.


Šių televizijų laidų įrašus galite žiūrėti per HiTV


Radijo stotys per HiTV


HiTV programų gidas ir HiTV orai