Karjera

Telecentras – didžiausią patirtį radijo inžinerijos srityje turinti Lietuvos bendrovė. Diegdama pažangiausias ryšio technologijas įmonė teikia radijo ir televizijos programų siuntimo, TV reportažų perdavimo, duomenų perdavimo, duomenų centrų ir infrastruktūros nuomos paslaugas. Bendrovėje galime pasiūlyti plačias karjeros galimybes ITT, vadybos bei rinkodaros specialistams.

0
profesionalų
0
proc. darbuotojų su aukštuoju išsilavinimu
0
metų vidutinis darbo stažas
Didžioji įmonės personalo dalis dirba Vilniuje. Tačiau taip pat turime darbuotojų kituose miestuose
 • Kaune
 • Klaipėdoje
 • Šiauliuose
 • Panevėžyje

Darbo skelbimai

 

Visuomet esame atviri talentingiems specialistams, tad jei šiuo metu ieškote naujų karjeros galimybių ir esate pasiryžęs prisijungti prie draugiško ir ambicingo Telecentro kolektyvo, susisiekite su mumis. Norėdami dalyvauti atrankoje, siųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) pasirinkdami konkrečią poziciją, į kurią pretenduojate, arba sritį, kurioje norėtumėte darbuotis.

Šiuo metu  ieškome:

 

Praktikos skelbimai

 

Telecentras priima praktikantus į techninės priežiūros centrus, klientų aptarnavimo ir pardavimo skyrius visoje Lietuvoje, taip pat – į Vilniaus TV bokšto restoraną „Paukščių takas“. Norėdami pas mus atlikti praktiką pateikite šiuos dokumentus:

a) Trišalę praktinio mokymo sutartį tarp mokymo įstaigos, Telecentro ir praktikanto arba dvišalę savanoriškos praktikos sutartį.

b) Gyvenimo aprašymą (CV).

c) Užpildyti pretendento anketą

Laukiame motyvuoto praktikanto, norinčio tapti Telecentro komandos nariu.

Šiuo metu laisvų pozicijų praktikai atlikti neturime.

Atrankos procesas

Naujų darbuotojų paieškai Telecentro Personalo skyriaus darbuotojai į pagalbą pasitelkia įvairius paieškos kanalus: nuo darbo skelbimų įmonės vidiniuose kanaluose bei išorinių darbo skelbimų portaluose, rekomendacijų, socialinių tinklų iki darbo biržos bei karjeros planavimo centrų.

Rinkdamiesi darbuotojus mes visuomet atsižvelgiame į kandidato kompetenciją, reikalavimų konkrečiai darbo pozicijai atitikimą, norą ir pasiryžimą siekti užsibrėžtų tikslų.

Kandidatai, pakviesti į atranką, dalyvauja ne tik darbo pokalbiuose su padalinių vadovais (ar atsakingais asmenimis) bei personalo skyriaus specialistu, jiems taip pat dažnai pateikiamos praktinės užduotys įgūdžiams patikrinti.

Visiems kandidatams, dalyvavusiems mūsų atrankose, visuomet suteikiamas atsakymas apie pokalbio rezultatus – mes ypač vertiname kandidatų laiką skirtą mums.

Atrankos procesą sudaro keletas etapų, kuriuos galite matyti žemiau.

1. Pokalbis telefonu
2. Darbo pokalbis
3. Praktinė namų užduotis
4. Praktinės užduoties pristatymas
5. Įsidarbinimo sąlygų suderinimas
(teigiamo atsakymo atveju)


Pretendento anketa

  Prisekite savo CV:

  Čia gera dirbti ir augti

  Vertiname komandos darbą ir jos indėlį įmonės veiklos rezultatus, tad tobulėjame drauge, ugdome naujus talentus ir sudarome sąlygas savo darbuotojams siekti žinių bei stiprinti turimas kompetencijas.

  Konkurencingas atlygis
  Atlygio sistema susideda iš fiksuoto atlyginimo, kintamų priedų už ketvirčio rezultatus ir metinių premijų. Vidutinis atlyginimas siekia ITT rinkos darbo užmokesčio medianą ir nuolat peržiūrimas
  Individualizuotas papildomų naudų rinkinys
  Papildomas sveikatos draudimas, kaupimas III-je pensijų pakopoje, išlaidų kompensavimas asmeniniam tobulėjimui? O gal jų kokteilis?
  Ir kad nebūtų maža – draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7
  Neriboti pokalbiai ir duomenys mobiliajame telefone. Iphone ar Samsung? Tik nepamiršk pasirinkti spalvos.
  Pasirink darbo laiką ir vietą
  Sąlygos dirbti biure, iš namų ar kitos vietos Lietuvoje ir ES šalyse
  Galimybė pradėti ir baigti darbo dieną skirtingu laiku
  Saugios ir modernios darbo sąlygos
  Saugumo jausmas – valstybės valdoma įmonė, Kolektyvinė sutartis ir net dvi profesinės sąjungos atstovaujančios darbuotojų interesus
  Padidintas dėmesys darbų saugai, fizinei ir psichologinei darbuotojų sveikatai
  Kavos aparatas, vaikų kambarys, pietūs 165 m. aukštyje, nemokamas automobilio parkingas. Vardinti toliau?
  (teigiamo atsakymo atveju)
  Dalyvausi Walk15 iššūkyje?
  O gal sušokame Telesalemą?
  Paskaitos apie sveiką gyvenseną, asmeninį tobulėjimą kiekvieną mėnesį
  Komandos formavimo renginiai, virtualios ir gyvos įmonės šventės