side-area-logo

Interneto paslaugos

Telecentras, derindamas šviesolaidines ir belaides technologijas, klientams teikia kompleksinius interneto ryšio sprendimus visoje Lietuvoje.
Išplėtotas aukštuminių bokštų tinklas, leidžia užtikrinti belaidžio interneto teikimą ir atokiose šalies vietovėse, kur nėra alternatyvios infrastruktūros.
Interneto-paslaugos
Efektyvu
Suteikiama galimybė prie vieno modemo prijungti iki 32 įrenginių (kompiuterių, planšečių, mob. telefonų ir kt.) bei užtikrinamas WiFi veikimas iki 250 metrų nuo modemo.
Patikima
Siekdami užtikrinti sklandžią ir nepertraukiamą klientų įmonių veiklą galime suteikti modemą su 4 interneto ir viena telefono jungtimi duomenų perdavimo ir balso paslaugoms bei 1 USB jungtimi išorinės atminties ar spausdintuvo prijungimui. Papildomai galime skirti statinį IP adresą ir prijungti fiksuotus telefonus bei perkelti fiksuoto telefono numerį.
Patogu
Neribotas duomenų vartojimas, nepriklausomai nuo pasirinkto plano. Klientams taip pat suteikiama bandomojo laikotarpio garantija – paslaugas galima išbandyti 3 darbo dienas nemokamai.
Saugu
Nenutrūkstamą interneto tiekimą užtikrina pažangus modemas naudojantis (turintis) Wi-Fi trukdžių pašalinimo algoritmą.
Profesionalu
Asmeninio vadybininko konsultacijos užtikrins, jog būtų išspręsti visi iškylantys klausimai.

0
Lietuvos miestų ir gyvenviečių
0
Lojalių klientų
0
4G bazinių stočių

Domina ši paslauga?

Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes pateiksime Jums skirtą pasiūlymą.