TuriuTV – techninė pagalba žiūrintiems eterinę TV per anteną

ŽIŪRITE TELEVIZIJĄ PER ANTENĄ?

MATOTE NE VISAS PROGRAMAS?

SUSIDURIATE SU TRIKDŽIAIS?

KREIPKITĖS Į TELECENTRĄ – SUTEIKSIME JUMS PAGALBĄ!

TuriuTV.lt – tai Telecentro techninės pagalbos Lietuvos eterinės televizijos žiūrovams paslauga, kuri apima:

 • eterinės televizijos sutrikimų registravimą  (paslauga nemokama)
 • vartotojų konsultavimą TV signalo priėmimo gerinimo klausimais (paslauga nemokama)
 • inžinieriaus (inžinierių brigados) atvykimą į namus ir problemos sutvarkymą vietoje. (paslauga mokama)

KAIP TAI VYKSTA? (FOTOPASAKOJIMAS)

ŽIŪRIMIAUSIOS NEMOKAMOS TV PROGRAMOS
Per Telecentro eterinės TV tinklus siunčiama 15 nacionalinės aprėpties programų ir 9 regioninės aprėpties TV programos. Šios programos yra populiariausios – jos sudaro virš 60 proc. visų per televizoių žiūrimų TV programų. Už jų priėmimą nereikia mokėti.
SKAMBINKITE IR RAŠYKITE
Skambučiai dėl eterinės TV sutrikimų ar TV vaizdo trikdžių priimami telefonu (85) 200 15 15 ir el. paštu [email protected]. Arba tiesiog užpildydami šio puslapio apačioje esantį kreipinį.
PROFESIONALU, PATIKIMA IR SKAIDRU
Profesionali ir patyrusi Telecentro specialistų ir inžinierių komanda – tai kokybiškos paslaugos garantija: naudojamos praktikoje išbandytos priemonės ir medžiagos, remonto (diegimo) darbams, įrangai ir medžiagoms teikiama garantija. Dirbame sskaidriai: paslauga teikiama oficialiai, išrašomos sąskaitos ir kasos kvitai.
Image icon
VISOJE LIETUVOJE
Eterinės TV signalo priėmimo gerinimo paslauga teikiama visoje Lietuvoje

 

Priimant eterinės TV signalus paprastai susiduriama su tokiomis problemomis:

 • Naudojama kambarinė antena, o reikalinga lauko;
 • Neteisingai parinktas lauko antenos tipas;
 • Nepakankamai iškelta lauko antena;
 • Antena blogai suorientuota;
 • Nėra signalo pastiprinimo;
 • Perteklinis signalo stiprinimas;
 • Nekokybiškas kabelis arba blogai atlikta jo instaliacija;
 • Neteisingai uždėtos ir sujungtos jungtys.

KO REIKIA, KAD GALĖTUME ŽIŪRĖTI NEMOKAMĄ ETERINĘ TELEVIZIJĄ?

 • Televizoriaus su integruotu skaitmeninės antžeminės televizijos (DVB-T)  imtuvu arba  prie televizoriaus prijungiamu skaitmeninės antžeminės televizijos (DVB-T) priedėliu. Jeigu televizorius arba priedėlis turi užrašus DVB-T ir H.264/MPEG-4/AVC, tai reiškia, kad jie rodys Lietuvoje transliuojamas eterinės televizijos programas. Priedėlis, pažymėtas HD (angl. High Definition – didelės raiškos), leis priimti raiškiuoju formatu (HD) transliuojamas programas.
 • Antenos. Skaitmeninei TV žiūrėti reikalinga išorinė virš namo stogo įrengta antena. Kai kuriais atvejais, galima naudoti ir kambarinę anteną, tačiau tik esant geroms signalo priėmimo sąlygoms.
 • Jungiamųjų kabelių. Kokybiški kabeliai pagerins signalo perdavimą iš antenos į imtuvą/televizorių. Kabeliai turi būti vientisi, nepažeisti, be deformuojančių perlenkimų, nesusidėvėję (nepakitę dėl senumo).

KAMBARIO AR LAUKO ANTENA?

Jeigu matote TV bokštą per langą, drąsiai rinkitės kambarinę anteną. Jeigu TV bokšto nematote, bet gyvenate netoli jo, kambario antena taip pat gali tikti. Tai gali būti TV bokštas Vilniuje, TV bokštas Pažagieniuose (šalia Panevėžio), TV bokšta Bubiuose (šalia Šiaulių)  ir kitur (TV bokštų lokacijas rasite šiame puslapyje).

Kitu atveju derėtų rinktis lauko anteną – ji užtikrins geresnę signalo, taip pat ir vaizdo kokybę. Prieš pirkdami anteną nepamirškite pasidomėti, ar ji pritaikyta visiems eterinės televizijos kanalams priimti  (nuo 21 iki 69).

KOKIĄ KAMBARIO ANTENĄ RINKTIS?

Yra du pagrindiniai tipai kambarinių antenų: aktyvioji ir pasyvioji. Kad aktyvioji antena veiktų, ją būtina įjungti ne tik į televizoriaus antenos lizdą, bet ir jungti į 220 V elektros lizdą. Vadinamoms pasyyiosioms antenoms elektros srovės tiekimas nereikalingas, užtenka jas įjungti į antenos lizdą. Esant galimybei rekomenduojama rinktis pasyviąją UHF anteną, ji užtikrins ne blogesnį TV signalo priėmimą, neeikvos elektros energijos.

KOKIĄ LAUKO ANTENĄ RINKTIS?

Lauko antenų yra daug ir įvarių. Mes rekomenduojame naudoti kryptinę, logoperiodinę, pasyviąją. UHF tipo anteną su įmontuotu 4G/LTE filtru.

AR GALIMA PRIE VIENOS ANTENOS JUNGTI DAUGIAU NEGU VIENĄ TELEVIZORIŲ?

Taip, galima. Tam įrengiamas daliklis (dar vadinamas šakotuvu, spliteriu), kuris leidžia iš vienos antenos nuvesti signalą iki 2-3 televizorių (TV priedėlių).

Standartiniai įkainiai:

ATVYKIMAS IR TECHNINIŲ GALIMYBIŲ TYRIMAS – 20 EUR

(jeigu darbai atliekami Kuršių Nerijoje – 80 Eur)

DARBŲ ĮKAINIS (1 VALANDA) – 20 EUR

ĮRANGA IR MEDŽIAGOS – pagal faktinį sunaudojimą

REIKALINGA PAGALBA?

Užpildykite žemiau esančią formą, ir mes susisieksime su Jumis telefonu arba el. paštu