side-area-logo

Veiklos principai

Misija

Dirbame, kad mūsų klientai galėtų be rūpesčių dalintis informacija.

Įsiklausydami į kiekvieną klientą, kuriame naujas paslaugas išnaudodami pažangias ryšių technologijas.  Lietuvos gyventojams ir įmonėms suteikiame galimybę kasdien be rūpesčių naudotis duomenų perdavimo paslaugomis, o radijo ir televizijos įmonėms esame strateginis vaizdo ir garso transliacijų partneris.

Vizija

Patraukliausia bendrovė šalies telekomunikacijų rinkoje.

Esame bendrovė, kurią klientai rekomenduoja savo pažįstamiems, o mūsų komandą sudaro itin aukštą kvalifikaciją turintys specialistai. Teikiame klientų poreikius atitinkančius pažangius telekomunikacijų sprendimus, kurie kasdien kuria vertę mūsų klientams.

Atsakomybė

Vykdome klientams, partneriams ir kolegoms duotus pažadus. Atsakomybę suvokiame kaip tvirtą įsipareigojimą nežadėti to, ko negalime padaryti, ir įgyvendinti siūlomus sprendimus.

Vertės kūrimas

Orientuojamės ne į  technologijas ar procesus, o į geriausiai kliento poreikius tenkinančių rezultatų kūrimą. Tikime, jog tik individualizuoti sprendimai leidžia mūsų komandai realizuoti geriausias idėjas ir padeda kurti pridėtinę vertę klientui.

Pagarba

Gerbiame klientų, kolegų, verslo partnerių nuomonę bei sprendimus. Vertiname aplinkinių individualumą, tad savo veiklą grindžiame tarpusavio supratimu. Tikime, jog geriausi rezultatai pasiekiami tik betarpiškai bendradarbiaujant ir gerbiant vieni kitus.

Veržlumas

Atkaklus ir ryžtingas darbas skatina kaskart galvoti apie pažangius sprendimus, kurie leistų ir mūsų klientams būti žingsniu priekyje. Komandos veržlumas bei inovacinis  požiūris atveria naujas galimybes užsibrėžtiems tikslams įgyvendinti.

90
metų veiklos patirtis
350
profesionalų
4000
verslo klientų