side-area-logo

Įrangos priegloba duomenų centre

Modernus duomenų centras – tai saugi ir patikima erdvė tarnybinėms stotims, informacinėms sistemoms, svarbiems ar didelės apimties duomenims, interneto svetainėms. Duomenų centras įrengtas pagal aukščiausius patikimumo standartus ir apima sales, kurioms yra užtikrintos atskiros ir dubliuoto vėdinimo, energijos teikimo, interneto srauto sistemos.
Irangos-talpinimas-duomenu-centre
Efektyvu
Jokių investicijų į nuosavos serverių patalpos ar duomenų centro infrastruktūrą. Esant poreikiui pasirūpiname Jūsų įrangos ar IT sistemų priežiūra.
Patikima
Duomenų centras yra įrengtas pagal TIER3 standarto reikalavimus: elektros energija tiekiama net iš 3 nepriklausomų šaltinių, nenutrūkstamą elektros tiekimą užtikrina dubliuota nepertraukiamų maitinimo šaltinių sistema; ryšių infrastruktūra yra dubliuota, iki duomenų centro ateina keli optinių kabelių įvadai; DC įrengtos modernios mikroklimato valdymo bei gaisro gesinimo sistemos, tinklo ir duomenų centro darbo stebėjimo sistemos.
Saugu
Teritorija ir patalpos yra nuolat stebimos vaizdo kameromis. Patekimas į duomenų centrą yra griežtai kontroliuojamas.

Domina ši paslauga?

Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes pateiksime Jums skirtą pasiūlymą.


  • Patogus, taupantis laiką ir pinigus, būdas atlikti elementarius įrangos priežiūros darbus, be būtinybės vykti į duomenų centrą.