side-area-logo

Korupcijos prevencija

AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (Telecentras) savo veiklą grindžia nešališkumo, skaidrumo ir nulinės tolerancijos korupcijai principais. Tuo tikslu bendrovėje yra sukurta KORUPCIJOS PREVENCIJOS POLITIKA, taip pat nuolat įgyvendinamos korupcijos prevencijos priemonės.

 

Praneškite apie galimą korupciją! Jeigu pastebėjote korupcijos apraiškas Telecentre, neteisėtus bendrovės darbuotojų veiksmus ar pasiūlymus, prašome pranešti elektroniniu paštu korupcijos.prevencija@telecentras.lt arba užpildykite žemiau esančią internetinę pasiūlymų/pranešimų skiltį.

Primename, jog pagal Lietuvos Respublikos korupcijos prevencijos įstatymą, korupcinio pobūdžio nusikalstamomis veikomis pripažįstamos: kyšininkavimas, prekyba poveikiu, papirkimas ir kitos nusikalstamos veikos siekiant sau ar kitiems asmenims naudos.

Pateikti antikorupcinį pasiūlymą/pranešimą Telecentrui

Jūsų pranešimas

Rašant pranešimą prašome išsamiai apibūdinti situaciją/įvykį, nurodyti jo padarymo vietą, laiką ir turimą informaciją apie pažeidėją, pažeidimo pobūdį. Bendrovė garantuoja visišką konfidencialumą ir užtikrina bet kokių Jūsų duomenų anonimiškumą. Pateikti asmens duomenys saugomi tik tyrimo metu, vėliau sunaikinami. Pranešėjai gali informaciją pateikti ir anonimiškai, nenurodant savo asmens ir kontaktinių duomenų. Jei pranešėjas paliko savo kontaktinius duomenis, su juo gali būti susisiekta dėl įvykio aplinkybių patikslinimo ir informuojama apie tyrimo rezultatus.

Už korupcijos prevenciją Telecentre atsakingas Personalo ir teisės skyriaus vadovas Andrius Marcinkevičius, el. p. a.marcinkevicius@telecentras.lt